Wizyty domowe Lublin- pediatra/neonatolog

dr n.med. Marzena Kostuch

Tel. +48 505 129 655

RewriteEngine On RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?pediatra-lublin\.eu [NC] RewriteRule (.*) http://doktormarzena.pl/$1 [R=301,L]             Czy dziecko z atopowym zapalenie skóry może kąpać się w basenie z wodą chlorowaną                                                                                                                                               
Czy dziecko z atopowym zapaleniem skóry może kąpać się w basenie z wodą chlorowaną

 

Tak może. Dzieciom z atopowym zapaleniem skóry wręcz zaleca się kąpiele w podchlorynie sodu. Takie kapiele łagodzą stan zapalny skóry i świąd skóry. Dlatego dziecko z atopowym zapaleniem skóry może kąpać się w chlorowanej wodzie w basenie. Oczywiście nie jest wskazane by dziecko przebywało wiele godzin w takiej wodzie, ponieważ woda wysusza i tak już suchą skórę. Obowiązujeoczywiście odpowiednia pielęgnacja skóry emolientami po kąpieli. 

 

Więcej o kapielach w podchlorynie sodu przeczytasz tutaj Jak pielęgnować skórę w atopowym zapaleniu skóry z silnym świądemPotrzebujesz porady, niepokoi Cię stan zdrowia Twojego dziecka. Udzielam porad pediatrycznych, neonatologicznych i laktacyjnych w ramach odpłatnych teleporad oraz wizyt domowych.

 

Więcej przydatnych porad w zakresie zdrowia i chorób dzieci, porad laktacyjnych oraz wiele przydatnych informacji znajdziesz tutaj Spis treści bloga.

 

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszam do czytania mojego bloga ponownie. Jeśli uważasz, że informacje zawarte w artykule mogą być przydatne dla innych rodziców, proszę o udostępnienie i polubienie go w mediach społecznościowych. 

 

Treści z serwisu  www.pediatra-lublin.eu  mają na celu polepszenie wiedzy.Blog ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, nie ma na celu zastąpienia kontaktu z lekarzem. Przed zastosowaniem się do porad  medycznych, zawartych na moim blogu  należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator bloga nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na blogu.

Czy dziecko z atopowym zapalenie skóry może kąpać się w basenie z wodą chlorowaną

02 sierpnia 2020
Sezon na infekcje w pełni. W leczeniu układu oddechowego często wykorzystujemy sprzęt do nebulizacji. czy każdy inhalator jest skuteczny i każdy możemy używać do wszystkich leków. O tym i innych praktycznych aspektach mówi artykuł "Jak wybrać właściwy nebulizator?"

© 2017 created with webwavecms.com

              Jeśli chcecie Państwo umówić                         wizytę:             

 

 

 

        +48 505 129 655